Propozycje Zastosowania

GDY GŁOWA PĘKA

 

Na co dzień borykamy się z różnymi dolegliwościami. Często niestety pęka nam głowa od nadmiaru obowiązków oraz tempa życia. Olejki niewielkich rozmiarów warto zawsze mieć przy sobie, bo nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać. Jest niezwykle łatwy w użyciu, ponieważ na zakończeniu buteleczki posiada rolkę, dzięki której możesz bezpośrednio go zaaplikować na skronie oraz potylicę. Olejek wyróżnia się charakterystycznym zapachem, który pomoże złagodzić bóle głowy. Pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu swojego organizmu. Woda pomoże Ci zredukować bóle głowy poprzez wypłukiwanie toksyn z organizmu. Picie wody przynosi wiele korzyści dla naszego ciała i samopoczucia. Przecież chcemy utrzymać organizm w jak najlepszej formie przez długie lata!

ZACHOWAJ SPOKÓJ

 

Kompozycja składników, która jest zawarta w olejku pomoże ukoić Twoje nerwy i zrelaksować się po całym dniu. Wąchanie tego bukietu zapachowego wpłynie korzystnie na Twoje samopoczucie. Zmysły w każdym człowieku odgrywają kluczowe role. To właśnie dzięki nim odbieramy różne bodźce informacyjne. Ostrzegają nas one przed niebezpieczeństwem oraz dzięki zmysłom mamy możliwość odczuwania przyjemności. Aromatyczny zapach olejku sprawi, że zostanie przywrócony spokój w Twoim ciele. Zaaplikuj niewielką ilość olejku na chusteczkę i trzymaj pod nosem lub posmaruj dowolne miejsce na swoim ciele. Użyj jak tylko masz na to ochotę w danej chwili, ale tak żeby czuć uwalniający się zapach. To takie proste, prawda?

PRZYNIEŚ MIĘŚNIOM ULGĘ

 

Styl życia, aktywność fizyczna oraz złe nawyki postawy ciała sprawiają, że jesteśmy w stanie szybko przeforsować swój organizm. Nagle może pojawić się wiele dolegliwości, które są uciążliwe w życiu codziennym. Olejek wpływa pozytywnie na spięcie poszczególnych partii naszego ciała. Unikalna receptura sprawia, że olejek rozgrzewa naciągnięte mięśnie. Wnika głęboko w miejsce bólu, jednocześnie działając bezpośrednio w jego źródle. Wystarczy wmasować go w bolący obszar, a ulga nastąpi po upływie kilku minut. W razie mocnych przeciążeń należy ponownie zaaplikować olejek na dany obszar ciała. Trzeba mieć na uwadze różne pochodzenie bólu, dlatego ważne jest zachowanie cierpliwości podczas stosowania tego naturalnego preparatu.

COŚ MNIE PRZEWIAŁO

 

O każdej porze roku jesteśmy narażeni na różne dolegliwości związane z pogodą. Przewianie organizmu może być sygnałem ostrzegawczym przed przeziębieniem lub innych infekcji układu odpornościowego. Jednak początkowo pojawia się skurcz mięśni, na który jesteśmy w stanie zaradzić. Unikalna receptura sprawia, że olejek rozgrzewa bolące miejsca. Jest to niezwykle istotne, gdy doskwierają nam bóle mięśniowe związane z przewianiem. Należy wmasować olejek w miejsca, które aktualnie wymagają naszej uwagi. Czynność można powtarzać kilka razy w ciągu dnia, w zależności od potrzeby. Wskazane jest również rozgrzanie organizmu, np. poprzez wzięcie gorącej kąpieli, do której możemy zaaplikować kilka kropli olejku. Zadziała on nie tylko na nasze zmysły i drogi oddechowe, ale również wpłynie korzystnie na cały nasz organizm. Dbajmy o nasze zdrowie!

ZWIĘKSZ KOMFORT PRACY

 

Z uwagi na to, że większość naszego życia spędzamy w pracy to bardzo ważną kwestią jest dostosowanie warunków pracy do naszego zdrowia. Stale zwiększają się siedzące stanowiska pracy. W związku z tym niepozornie możemy nabyć wiele przeciążeń ze strony układu mięśniowo - szkieletowego. Długotrwała praca przy monitorze zwiększa ilość odczuwanych dolegliwości. Olejek uśmierzy ból, który pojawił się podczas nieprawidłowej postawy ciała w pracy. Jeżeli nie zadbamy o nasze ciało w odpowiednim momencie to z upływem czasu nasz organizm może dawać jeszcze więcej sygnałów bólowych. Nic przyjemnego, dlatego jak już pojawią się bóle wynikające z przeciążeń mięśni w pracy to zastosujmy naturalny olejek i postarajmy się ulepszyć stanowisko pracy.

NIEPRAWIDŁOWA POSTAWA CIAŁA

 

W dzisiejszych czasach wiele osób skarży się na dolegliwości ze strony układu ruchu. Niektórzy rodzą się już z pewnymi dysfunkcjami, dlatego bardzo ważne jest zadbanie o swój organizm w odpowiednim momencie. Najlepiej używając naturalnych produktów, wtedy mamy pewność, że żaden ze składników nie wpłynie negatywnie na nasze ciało. Pewne objawy mogą nam się pojawić na różnych etapach życia. Czasem dopiero po przeciążeniu swojego ciała dowiemy się o tym co nam dolega, mimo, że wcześniej nic takiego nam nie dokuczało. Jeżeli mamy pod ręką naturalny olejek, który może uśmierzyć różnego rodzaju bóle w całkowicie bezpieczny sposób, to użyjmy go!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl